Субота, 18.05.2024
Мої файли [19]
Інформатика [0]
Для вчителя інформатики

Збірка літературних диктантів із світової літератури
[ Викачати з сервера (43.5 Kb) ]14.01.2012, 17:35

Літературний диктант – це такий вид роботи, який дає нам змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, знання тексту. Літературні диктанти подібні до тестових завдань, бо також є вправами зворотної дії: можна одразу ж проконтролювати правильність виконання роботи. Проте на відміну від тестів, де потрібно вибрати одну правильну відповідь з-поміж інших, пропонований вид роботи вимагає дати відповідь самостійно.

Літературні диктанти, як правило, проводяться на початку уроку (перевірка домашнього завдання, актуалізація опорних знань) чи в кінці (підсумок, узагальнення).

Літературні диктанти дають змогу оцінити практично всіх учнів, економно використавши при цьому час.

Категорія: Мої файли | Додав: sacha
Переглядів: 7252 | Завантажень: 1705 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.9/7