Субота, 20.04.2024
Загнітківська ЗОШ
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 59
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

 

Директор школи:

Помагайбус Валентина Борисівна

 

 

 

ВІДОМОСТІ

  про комунальний заклад «Загнітківська загальноосвітня школа

 І-ІІІ ступенів» Кодимської районної ради Одеської області

Адреса  
(№ телефону, сайт,
електронна пошта)
66012 Одеська область Кодимський район
Село Загнітків,
2-25-60, 0967594337
www://sagskola.at.ua
zagnitkiv@ukr.net
   
 

Форма власностіКомунальна

 

 

Історична довідка про створення комунального закладу
«Загнітківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Кодимської районної ради Одеської області
   В 1701 -1708 роках збудована перша церква і на її базі відкрита перша церковно - приходська школа, яка проіснувала в Загніткові до 1810 року.
   В 1810 з’явилась престижна світська школа . В 1853 році благодійником Мервінським була побудована 4-класна школа , так звана Мервінська. Місце школи було вибране так , що вона знаходилась на середині центрального шляху.
   В 1870 році в центрі села з’являється перша бібліотека , а в 1896 році відкривається школа грамоти для дівчат.
   В кінці 19 ст. в районі нинішньої школи князь Любомирський побудував маєток, в якому після 1918 року розмістилася школа, яка в народі раніше називалася «старою школою».
    В 1936-1937 роках поруч з нею побудували двоповерхову кам’яну школу з прибудовою - флігелем круглої форми, де було розміщено вчительську кімнату. До війни 1941 року ця школа працювала в одну зміну і переросла із семирічку у восьмирічку. Однак у 1960 роках класи були переповнені і учні навчалися у дві зміни. З кожним роком населення зростало, село розширювалося.
   Демографічний бум примусив владні структури в 1970 році займатися будівництвом нової, вже триповерхової школи на 1 000 учнів. Будівництво вели спільно Кодимський міжколгоспбуд та місцевий колгосп. Школу ввели в дію в 1985 році. Тоді в школі навчалися 800 учнів і працювало 67 учителів. В ній розмістились методкабінет, спортивний та актовий зали, бібліотека, предметні кабінети, лабораторії, шкільна їдальня.
Було оновлено меблі. Нова школа отримала статус сучасної і зразкової школи, а двоповерхову колишню було переобладнано на дільничну лікарню.
Нині в школі навчається 180 учнів і працює 27 учителів.

 

 

Основні напрями діяльності 

  ЗШ створена з метою реалізації державної політики в галузі загальної середньої освіти.

  Основним завданням ЗШ є:
- забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту; - виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії;
- підготовка до здобуття загальної середньої освіти, забезпечення наступності навчально-виховного процесу;
-формування громадянської позиції, готовності до трудової діяльності;
- оновлення змісту освіти, розробка і апробація нових педагогічних технологій, методів і форм навчання та виховання;
- створення та здобуття загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів середньої освіти;
- створення умов для творчої атмосфери, постійного самоаналізу діяльності;
-розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості, творчого мислення, потреби і вміння самовдосконалюватись;
- створення умов для своєчасного виявлення, підтримки та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей;
-створення умов для володіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство;
- виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя;

- зміцнення фізичного та психологічного здоров’я учнів.

 

 

Кількісні показники

  На початок 2013-2014 навчального року в закладі було відкрито 12 класів, з них 1-4 – 4 класи, 5-9- 6 класів, 10-11 – 2 класи. Мова навчання – українська. Станом на 5 вересня кількість учнів становила 181 учень. Середня наповнюваність учнів у класах складала – 14,5 чоловік, що менше в порівнянні з попередніми роками. Протягом семестру із закладу освіти вибуло – 2 учні: у межах області – 2, прибув 1. Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у них становила:

• сиріт і позбавлених батьківського піклування – 9;
• інвалідів – 4;
• чорнобильців – 2;
• багатодітних –17.
  Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи. інших. Також за бюджетний кошт діти з малозабезпечених сімей та діти позбавлені батьківського піклування щоденно отримують безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні з розрахунку 3,55 грн. З опікунами дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування підтримується постійний зв'язок класних керівників, практичного психолога, адміністрації школи.
  У школі цікаво проводяться предметні тижні, активну участь учні беруть в різних міжнародних конкурсах, отримуючи дипломи і сертифікати, - «Кенгуру», «Кришталева сова», «Бобер», конкурсах знавців української мови. Торік 12 дітей 4, 8-11 класів були призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з усіх базових дисциплін, Кученко Богдан – незмінний переможець ІІ етапу, бронзовий призер ІІІ етапу олімпіади з географії, посів ІІ і ІІІ місце в ІІ етапі олімпіад з математики, біології, фізики, історії, хімії. Великодна Вікторія перемогла в ІІ етапі олімпіад з історії та правознавства, брала участь в ІІІ етапі цих олімпіад, Подуран Валерія посіла І місце в ІІ етапі олімпіади з англійської мови, Журба    
  Вікторія - І місце в ІІ етапі олімпіади з історії України.
  У 2013-2014 навчальному році працює 27 вчителів, у тому числі директор, заступник директора з навчально-виховної роботи, заступник директора з виховної роботи, вихователь ГПД, педагог-організатор, практичний психолог, бібліотекар. 96% від загальної кількості педпрацівників мають вищу освіту на рівні спеціаліста, магістра. Протягом року навчальний заклад був забезпечений кадрами. Педагогічні працівники мають:
а) кваліфікаційні категорії:
«спеціаліст вищої категорії» - 16
«спеціаліст І категорії» - 6
«спеціаліст ІІ категорії» - 3
«спеціаліст» - 2
б) педагогічні звання:
«вчитель-методист» - 2
«старший вчитель» - 5

  Навчально-виховний процес повністю забезпечений фахівцями, які мають спеціальну освіту, володіють державою мовою.

 

 

Матеріально –технічна база

  Будівля школи – це типова триповерхова споруда, заснована в 1985 році. Проектна потужність-850. Загальна площа всіх приміщень – 6500 кв.м. Стан збереження задовільний, будівля й приміщення в цілому відповідають державним санітарним нормам облаштування й утримання ЗНЗ. У школі 15 вогнегасників, укомплектовано пожежний щит.

  Системи холодного водопостачання, каналізації та опалення знаходяться в задовільному стані.
Контроль за станом приміщень з боку адміністрації школи здійснюється постійно, але потрібна заміна всіх вікон.
  Поточні ремонти проводяться щорічно за батьківські кошти. Джерелом формування кошторису закладу являються кошти районного бюджету, добровільні внески, одержані від батьків учнів, та кошти, одержані від оренди шкільної їдальні.
  У школі створена і працює рада та профспілковий комітет, які вирішують питання розподілу коштів на потреби, розвиток та обслуговування закладу.
  Приміщення закладу відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.
  Всього в школі – 20 кімнат, навчальних кабінетів – 10.
  Вчителі та батьківський комітет прикладають зусилля для оптимізації матеріально-технічної бази кабінетів. Складено перспективний план розвитку матеріальної бази класних приміщень та навчальних кабінетів.
  Кожен класний керівник сумісно з батьками, за якими закріплено навчальний кабінет, планують і здійснюють поточний ремонт приміщення, поповнюють його навчально-методичну базу,удосконалюють естетичний вигляд кабінету.
  Адміністрація школи розуміє необхідність інформатизації освіти і тому здійснює всі необхідні заходи щодо реалізації цього питання. В школі є 2 кабінети інформатики, які укомплектовані 15 комп’ютерами.

 

24 вересня 2010 року школа відсвяткувала своє 200-річчя.

 

У нас підготовлено  багато спеціалістів різних галузей виробництва. В Загніткові жили і живуть багато добре знаних, шановних і по-своєму видатних людей. Серед них:

-           Ковбель Іпатій Григорович- піонер сільськогосподарської галузі на теренах села Загнітків, пропрацював головою колгоспу понад 50 років, нагороджений Орденом Леніна;

-           Кушнір Михайло Онофатійович- 1921 року народження, розумна , працьовита, сумлінна, порядна людина.

Перед Михайлом Онофатійовичем відкривалося чимало перспективних доріг, але він обрав ту, що вела його в поле, де пропрацював бригадиром тракторної бригади 50 років, нагороджений багатьма орденами і медалями, серед них Орден Леніна, два Ордени Червоного прапора, Орден Жовтневої революції.

-          Мельник Петро Якович – спеціаліст сільського господарства, голова не одного колгоспу в районі, депутат Верховної Ради ІІ скликання.

-          Варшавський Іван Миколайович – нагороджений Зіркою Героя Соціалістичної праці за будівництво Байкало-Амурської магістралі.

Сільчан нашого села, яких згадано вище і яких не згадано, до вершин людської шани і в деякій мірі до слави, вели, даючи знання, наснагу до праці і духовності директори і вчителі Загнітківської школи.

 Жителі села безмежно вдячні директорам різних поколінь.

Це:

ПІЛЕЦЬКИЙ МИХАЙЛО ЯКОВИЧ-(40-50роки)

ГОНОРОВСЬКИЙ ЙОСИП ЄВСЕЙОВИЧ-(50 роки)

ПІДЛІСНЯК ІВАН ЛУКИЧ - (60 роки) 

РЯСНИЙ ІЛЛЯ ФЕДОРОВИЧ - (68-73 роки)

СОКОЛОВ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ - (73-85 роки)

БЛИЗНЮК НАТАЛКА МИКОЛАЇВНА - (85-96 роки)

КУШНІР ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ - (1996-2016 роки)

   ПОМАГАЙБУС ВАЛЕНТИНА БОРИСІВНА - (2016)

 
в закладки
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz